این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۰ دی ۲۴, شنبه

نمایندگان بیت رهبری در سفارت ها

سپاه آنلاین:منابع سپاه آنلاین در گذشته از وجود نیروهای ویژه انتصابی در سفارت های جمهوری اسلامی در کشورهای دیگر خبر دادند.این نیروها به صورت جداگانه  ازبخش کنسولی مراجعین را بررسی و از پرونده های مورد نظربازدید می کنند و از افرادی که مشکلی  دارند یا ملک مصادره شده ای در ایران دارند،  با وعده حل آن مساله برای آنها در خواست همکاری می کنند. در این میان فردی که به آنها مراجعه می کند در برخی از موارد مجبور به همکاری می شود . بسیاری از همکاری ها اطلاعاتی هستند یعنی جاسوسی از کسانی که روی آنها دست گذاشته می شود و در این میان بسیار اعمال دیگر را میتوان نام برد، از جمله توزیع مواد مخدر .

  نوع همکاری شخص بستگی به پرونده ای دارد که در ایران از گذشته او در دست حاکمیت است.حال باید بدانیم که وجود این مورد در کشورهای پناهجو وپناهنده پذیر بسیار پر رنگ تر و خطرناکتر برای ساکنان ایرانی آن کشوراست.

بیشتر اهداف آنها در راستای نفوذ به افرادی است که در سازمانها ،حزب ها وجنبش های سیاسی فعالیت دارند .و ورود به زندگی خصوصی آنها به عنوان دوست و سر در آوردن از عملکرد آنها در برنامه های سیاسی و حتی برنامه های روزانه آنهاست .سپاه آنلاین از مراجعین به سفارت ها ی جمهوری اسلامی می خواهد جوانب احتیاط را رعایت کنند تا در دام آنان گرفتار نیایند.

سپاه آنلاین در حال حاضر در تلاش برای شناسایی این افراد است و به زودی اسامی مامورا ن بیت رهبری در سفارت ها  را با عکس به صورت خبر ویژه به چاپ خواهد رساند.

پاینده ایران وملت ایران 

 سپاه آنلاین

 
The Representatives of The Ruling Clan in the Embassies

SEPAH ON LINE: Sepah on line has reported of individuales assigned within the Iranian embassies all over the world, these individuales work as informents for the regim of Iran via extortion or are people who have a lot of properties and are prommised to receive favoures from the regim by reporting the political and other activities that they may have outside Iran, sometimes these individuales are forced to cooperate with the regim, most of them act as spyes on behalf of the Iranian Government, introducing drugs for example is one of the missions which are assigned to these people
The way of cooperation of these Iranians who live out side Iran depends on their summary which the government use and oblige them to cooperate with the Regim, with this tactic becomming a refugi is as dangerous for those who seek it as well as the country which grant the political asylum
The main aim of the Regim is to know whom are they tied with and to which oposicion party they are working for.  These individuales enter in the life of innocent people as friends.  Sepah on line warnes their compatriates to be very carefull when they need to go to the embassy as to not fall in their tramp
Sepah on Line is preparring a list of these so called spies with their photographs to present to the public at large

Long live Iran and Iranian Nation

Sepah On Line

سفارت سابق جمهوری اسلامی در انگلستانهیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید.