این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۰ بهمن ۷, جمعه

محسن رضایی و فتوای قتل فرزند

سپاه آنلاین:منابع خبری سپاه آنلاین از پشت پرده مرگ احمد رضایی مطالبی را بیان کرده اند .احمد رضایی  با نام مستعار(تام جی اندرسن) پسرسردار محسن رضایی ( سبزواررضایی میر قائد )فرمانده سابق سپاه پاسداران و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام وقت حکومت اسلامی ایران است.

:پسر ایشان احمد رضایی در سال 1377 از ایران خارج شده و به آمریکا پناهنده شد که چکیده ای از آن را در زیر می آوریم.

در سال ۷۷بر سر زبان‌ها افتاد مبني بر اينكه پسر محسن رضايي به آمريكا پناهنده شده است همان زمان با خروج احمد رضائی از کشور مصاحبه‌هاي عجيب و خیالی منسوب به نقل از وي منتشر شد تا اينكه محسن رضايي  بعد از مدتی سکوت در جهت برخورد با شایعه سازیها زبان گشود و طی یک مصاحبه چنین بیان کرد: با احمد هم بايد مثل بقيه ايرانيان بر اساس قانون رفتار كرد.

سال 77 از گوشه و کنار به گوش میرسید که احمد رضائی همسو با مخالفان حکومت اسلامی و رسانه های ضدانقلابی و با در دست داشتن اسناد و مدارک مهم و محرمانه کشوری تحت حمایت آمریکا از ایران گریخته است....