این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۲ مهر ۶, شنبه

سردارعوض شهابی فر نفر دوم در عملیات سپاه قدس در سوریه

سپاه آنلاین : منابع سپاه آنلاین از نفر دوم سپاه قدس در واحد شناسایی در سوریه پرده برداشتند . این فرد سردار عوض شهابی فر نام دارد . در گذشته با نام او آشنا بوده ایم کسی که در استان کهکلویه و بویر احمد فرمانده تیپ 48 فتح دراین استان و در شهرستان یاسوج بود .

این فرد با سردار حسن شاطری که خود را مهندس حسام خوشنویس رئیس ستاد بازسازی جنوب لبنان معرفی کرده بود از شاهراهای کشور لینان و با کمک نیروهای حزب الله لبنان که در سوریه در حال جنگ علیه نیروهای ارتش آزادی بخش هستند ، وارد کشور سوریه شده و فرماندهی اطلاعات شناسایی را در دمشق بعهده گرفته و معاون اول او ، یعنی نفر دوم اطلاعات شناسایی سپاه قدس فردی بوده به نام عوض شهابی فر فرمانده سابق تیپ 48 فتح استان کهکیلویه وبویر احمد .