این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۰ بهمن ۱۵, شنبه

قرائتی پشت پرده قاچاق خاویار ایران

سپاه آنلاین:منابع  اطلاعاتی سپاه آنلاین نام یکی از مفسدین اقتصادی ایران که سالهاست در زمینه قاچاق خاویار با استفاده از مصونیت رهبری سود کلانی را واریز به حساب بانکی خود میکند افشا می کند و او کسی نیست جز"حجه الاسلام محسن قرائتی".

محسن قرائتی (زاده ۱۳۲۴ در کاشان) مسئولیت نهادی به نام ستاد اقامه نماز را بر عهده دارد. وی در اردیبهشت سال ۱۳۶۱ به «نمایندگی ولی فقیه» در سازمان نهضت سوادآموزی منصوب شد و سپس ریاست این سازمان را نیز بر عهده گرفت که این مسئولیت تا اسفند ۱۳۸۹ داشت.

ایشان سالهای متمادی است که با استتار خود تحت لوای لباس روحانیت انحصار صادرات  خاویار را از آن خود کرده است البته ناگفته نماند طی این طریق تحت نظر رهبر حکومت اسلامی اتفاق افتاده است .قاچاق ژلاتین قلابی بعنوان خاویار نیز از فیلتر ایشان رد شده است که جمعی از هموطنان عزیز را بعد از مصرف بیمار کرد.

 با بالا رفتن نرخ دلار نیز سود ایشان بیشتر خواهد شد.قیمت هرکیلو خاویار مرغوب در ایران به 6 میلیون تومان که برای فروش به کشورهای خارجی وحتی نوع خاویار این رقم تا چهار برابر افزایش پیدا می کند.
استفاده از اسکله های دولتی در شمال وجنوب ایران جهت قاچاق خاویار از ایران بدون پرداخت عوارضی و گمرکی برای سود بیشتر با دستور مستقیم ایشان صورت میگیرد و با کمی کنکاش بازهم به ردپای سپاه در این مقوله برخوردیم. .انتقال این محموله ها از راه زمینی به وسیله کامیونت های سپاه انجام می شود وحتی بعضی از عاملین فروش در کشورهای دیگردیپلماتها و کارمندان سفارت های ایران در کشور های دیگر هستند .خاویار مصرفی شخص آیت الله خامنه ای هم از طرف ایشان و تیم زبده وی تامین می شود که در گذشته یکی از امام جمعه ها در شمال ایران برای ایشان به تحفه می آوردند....