این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۲ مهر ۹, سه‌شنبه

مرکز تولید زیر زمینی سلاح میکروبی در استان فارس

سپاه آنلاین : منابع سپاه آنلاین سه ماه قبل در مورد این مرکز خبر دادند درست زمانی که هنوز از این سلاح ها در سوریه خبری نشده بود ،  از این مرکز پرده برداشتند .
مرکز تولید زیر زمینی سلاح میکروبی در استان فارس در حاشیه شهرستان شیراز با نام مرکز رزمی نیروی دریایی بعثت
در استان فارس در فاصله 5 کیلومتری شمال استان فارس مرکزی به تازگی دایر شده که در مورد تولید سلاحهای میکروبی و بمب ای سیانور در  راستای تهاجم به کشورهای همسایه ایران تدارک دیده شده است . این مرکز مهم از نظر استراتژیک در کنار پایگاههای احمد ابن موسی که نیروی دریایی سپاه  پاسداران در ان مستقر است .

استان یزد استانی ماثر در فرایند هسته ای ایران


 سپاه آنلاین: منابع سپاه آنلاین گزارش دادند که در کیلومتر 35 جاده اردکان به سمت شهر زرین کارخانه تولید کیک زرد وجود دارد به نام شهید رضایی نژاد
به دلیل وجود منابع کلان معادن اورانیوم در استان کویری یزد در نزدیکی کوه صورتی و کوهستان های کویری یزد و ساغند این  کارخانه که در سال 2011 ساخته شده و از همان سال شروع به کار کرده است توان تولید سالیانه 50 تن کیک زرد یا همان خاک معدنی دارای اورانیوم است .
این محل دارای حوضچه بسیار بزرگ است که تنها در طول دو ماه ساخته شده و حوضچه اب سنگین این  کارخانه است و قابل توجه این است که زمین این کارخانه که متعلق به سپاه پاسداران است واین محل یک ساله که در سال 2009 بکر بوده نشان دهنده حجم عظیم

مصاحبه شاهین تر کمان با برنامه صفحه اخر صدای آمریکا پیرامون وزیر اطلاعات جدید در دولت اقای حسن روحانی و عملکرد سابق او در دستگاه امنیتی ایران .

پاینده ایران و ملت ایران

سپاه آنلاین


مرکز موشکی هاوگ در بجنورد با نام مرکز تسلیحات دفایی و پشتیبانی اماد بجنورد


 سپاه آنلاین: منابع سپاه آنلاین از مرکز موشک سازی در شهربجنورد خبر دادند .این مرکز موشکی در شمال شهر بجنورد قرار
ساخت موشک .توپخانه موشکی
اماده سازی موشک برای پرتاب
وطراحی تغییر کاربری موشک

دارد و دارای چهار نوع عملکرد است .
این مرکز به چهار قسمت تقسیم شده و هرمرکز با فرماندهی متفاوت به فعالیت های مختلف می پردازند این مرکز دارای زاغه بسیار بزرگ موشکی است که اکثر موشک هایی که در این واحد زاغه وجود دارد ،