این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۲ مهر ۹, سه‌شنبه

مرکز تولید زیر زمینی سلاح میکروبی در استان فارس

سپاه آنلاین : منابع سپاه آنلاین سه ماه قبل در مورد این مرکز خبر دادند درست زمانی که هنوز از این سلاح ها در سوریه خبری نشده بود ،  از این مرکز پرده برداشتند .
مرکز تولید زیر زمینی سلاح میکروبی در استان فارس در حاشیه شهرستان شیراز با نام مرکز رزمی نیروی دریایی بعثت
در استان فارس در فاصله 5 کیلومتری شمال استان فارس مرکزی به تازگی دایر شده که در مورد تولید سلاحهای میکروبی و بمب ای سیانور در  راستای تهاجم به کشورهای همسایه ایران تدارک دیده شده است . این مرکز مهم از نظر استراتژیک در کنار پایگاههای احمد ابن موسی که نیروی دریایی سپاه  پاسداران در ان مستقر است .

دایر شده و این پادگان که در ظاهر پادگان اموزشی است وظیفه انتقال موارد ساخته شده در طرح بعثت را برعهده دارد.
 اما طرح بعثت در روز مبعث پیامبر اسلام در دو سال قبل کلید زده شده و از ساختمانهای زیر زمینی که در محدوده طرح بعثت وجود داشته است . و در 4 سال زیر ساخت ها و دستگاههای تولید سلاح میکروبی و بمب های سیانور 20 میلیمتری و 23 میلیمتری و  بمب خوشه ای  و موشک سجیل که توسط پرتاب کننده های زمین به هوا و هدف زن های سردوشی پرتاب می شود.

در این مرکز پنج نوع سلاح میکروبی در حال تولید است که فرمول  یک نمونه ان از اسیای شرقی از کشور ژاپن توسط فردی به نام سعید انصاری مسئول سپاه پاسداران در سفارت ایران که این خرید در سال 2010 در ما ه دسامبر انجام شده که گازی تحت عنوان سارین بوده است که عامل اعصاب است.
گاز دیگری فسفو کلرین است که مانع تنفس می شود و اختلالات تنفسی ایجا د می کند.
و سه گاز دیگر با نامهای اختصاری
CxوHDوHN
که عامل پوستی هستند . وتلاش انها برای ساخت نوع دیگری با نام فسفوژن است.
این مرکز دارای 4 تونل ورودی زیر زمینی است که از سال 2007 بازسازی کلی شده و تمامی دستگاهها و کارگاههای ازمایش مواد  در ان وجود دارد  دارای دو طبقه و در عمق 35 متری از سطح زمین از را ه تونل 1
به طبقه اول رسیده و در عمق 45 متری زمین از راه تونل دو به طبقه زیرین ان دست پیدا میکنید .
این مرکز داری 58 کارمند عملیاتی و حراستی است و دارای بیش از 13 کارشناس مواد از اساتید دانشگاه مالک اشتر و سه کارشناس مواد از پاکستان است که یکی از انها با نام جمال اشتری سالهاست که در این امر جهت تولید سلاح میکروبی همکاری می کند و توسط سازمان انرژی اتمی حمایت امنیتی می شود و در شهرک اکبر اباد شیراز در منزلی از او محافظت می شود .

پست های ا منیتی در اطراف این مرکز به وضوح دیده می شود .

از 4 تونل ورودی تونل 1 وردی طبقه 1
دوم ورودی طبقه زیرین
سوم تونل اضطراری خروجی دو طبقه و ورودی اسانسوری
و تونل 4 تونل حراستی و خدماتی است .
ناظر محل فردی به نام نمازی است که از تهران می اید.نام محل و تابلوی ورودی تحت عنوان اردوگاه شهید دستغیب است .


پاینده ایران وملت ایران

سپاه آنلاین  

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید.