این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۰ بهمن ۲۷, پنجشنبه

برنامه زمانی ایران در زمینه تولید بمب هسته ای

 سپاه آنلاین:این مطلب را تایید و با بهره گیری از اطلاعات منابع داخلی خود صحت آن را در رتبه اول میداند .جهت استحضار مردم به چاپ رساتده است.اطلاعات تکمیلی در اختیار سپاه آنلاین قرار دارد.

برنامه زمانی ایران در زمینه هسته ای

خزانه ایران، که سانتریفیوژها را با سرعت میچرخاند و یک مخزن اورانیوم با غنای پایین ساخته است، نه تنها میتواند سوخت راکتورهای هسته ای را تامین نماید، بلکه توانائی این را دارد که سوخت تسلیحات هسته ای را نیز تامین کند. (این سوخت، با میزان غنی سازی خیلی بالاتر، توسط چرخش بیشتر سانتریفیوژها تهیه میشود) این گردش دوباره میزان غلظت اورانیوم (ایزوتوپ U-235 ) را بالا میبرد و این اورانیوم در بمب اتم شکافت میابد، درست مثل بمبی که بر سر مردم بیچاره هیروشیما انداخته شد.


طبق مقادیر اورانیوم غنای پایینی که ذخیره شده است، و مقادیری که هر ماه ذخیره میشود، به نظر ما، تا ماه دسامبر سال دو هزار و هشت میلادی، ایران به اندازه کافی U-235 خواهد داشت، تا بتواند یک بمب را "سریعا" سوخت رسانی کند. منظور از"سریعا" این است که رژیم جمهوری اسلامی طی دو تا سه ماه، میزان غنی سازی U-235 را از 3.5 درصد به بیش از90 درصد ارتقاء دادخ است.

از اول ماه مارس 2009، پیشرفت ایران به سوی چنین واقعیتی طبق فهرست زیر ارزیابی شد و به آن دست یافت:

1. مقادیر U-235 که در اختیار رژیم میباشد 25.4 کیلو گرم است.....