این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۰ بهمن ۹, یکشنبه

جنایتکاران نوپو در پایتخت

سپاه آنلاین:منابع سپاه آنلاین از همراهی نیروهای نوپو(نیروی ویژه پاد وحشت)در کنار نیروی یگان امداد برای امنیت پایتخت در بهمن ماه و اسفند ماه خبر میدهند. نوپو یکی از نیروهای یگان ویژه جمهوری اسلامی است که برای عملیات‌های ضد تروریستی و رهایی گروگان و سرکوب شورش‌های شهری استفاده می‌شود. 

اعضای نوپو بدلیل داشتن یونیفورم سیاه رنگ به سیاه جامگان  نیز معروف شده‌اند.نیروهای نوپو درگذشته در صورت شورش وارد عمل می شدند وبه سرکوب شدید مردم می پرداختند اما در حال حاضر به دلیل جو شدیدا نظامی پایتخت واحتمال شورش در صحنه حاضر شده اند .بنا به اخباردیگری که به دست ما رسیده است ،بعد از ترور اخیر در ایران که مصطفی احمدی روشن مورد هدف قرارگرفت.که کاملا یک ترور ساختگی و حکومتی بود، نیروی نوپو در کنار تیم حفاظت از دانشمندان هسته ای قرار گرفته است که تصور آن مقداری دور از ذهن بود .این نیروها مختص به پایتخت نیستند ودر مراکز استانها واحد هایی از این نیرو وجود دارد.

نیروی نوپو در صورتی که پایتخت در شرایط خاص امنیتی باشد در کنار سپاه ثارالله قرار گرفته و به سرکوب مردم می پردازد. برای آشنایی بیشتر با این نیرو مقداری از عملکرد های آنان را در زیر می آوریم....

دستگیری نیروهای سپاه قدس در بحرین

سپاه آنلاین:منابع سپاه آنلاین در روز13 ژانویه از آغاز دور جدید ایجاد نا امنی واغتشاش در کشورهای حاشیه خلیج فارس  خصوصا کشور بحرین خبر دادند. که متن خبر مذکور این به شرح زیر بود.سپاه آنلاین:منابع سپاه آنلاین از دور جدید ایجاد نا آرامی در کشور بحرین خبر دادند . به گزارش منابع ما در درون سیستم در هفته اخیر سپاه قدس به فرماندهی سردار قاسم سلیمانی  بر هم زدن آرامش کشور بحرین را در دستور کار خود قرار داده است.

به زودی به نیروهای سپاه قدس در کشور مزبور اضافه می شود و پایتخت این کشور حوادث بسیاری را تجربه خواهد کرد .از آنجا که در گذشته نظام حاکم بر ایران در این کشور عملیات های بسیاری را سازمان دهی کرده است، انجام دادن دوباره آنها هزینه زیادی را از نظر جوامع بین المللی برای جمهوری اسلامی به همراه خواهد داشت . جمهوری اسلامی برای بر هم زدن آرامش منطقه در کشورهای همسایه خود دست به عملیات های تروریستی میزند....