این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۰ بهمن ۱۶, یکشنبه

محسنی اژه ای مافیای اعضای بدن انسان

سپاه آنلاین:منابع اطلاعاتی سپاه آنلاین پرده از چهره خبیث سردمدار قاچاق و خرید و فروش داخلی کلیه و اعضاء و جوارح بدن برداشتند.فرد مذکور سالهای زیادی مسئولیتهای خطیر اطلاعاتی و قضائی داشته و دارد. چهره خبیث این مطلب کسی نمیتواند باشد به جزحجه السلام و المسلمین غلامحسین اژه ای .
غلامحسین محسنی اژه‌ای
غلامحسین محسنی اژه‌ای (زاده: ۱۳۳۵ ‬در اژیه) سیاست‌مدار، روحانی و قاضی ایرانی، سمت هایی چون دادستان دادگاه ویژه روحانیت، وزیر اطلاعات در دولت نهم را در اختیار داشته و هم اکنون دادستان کل کشور است.

ایشان زمانیکه در قوه قضائیه در نقش دادستان دادگاه ویژه روحانیت خدمت میکردند مرتکب تخلفات بسیار زیادی از جمله پایمال کردن حقوق مردم در پرونده های قضائی شدند و از برجسته ترین وقایع مهم در دوران تصدی ایشان میتوان از قضاوت در دادگاه غلامحسین کرباسچی یاد کرد.صد البته هنر ایشان محدود به اینها نمیشود و در ادامه به دیگر فعالیت غیرقانونی این جناب اشاره خواهیم کرد....