این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۰ بهمن ۲۳, یکشنبه

امام مقوایی ترفند جدید مصباحیه


سپاه آنلاین:منابع خبری سپاه آنلاین از پشت صحنه بیت رهبری و دستهای پنهان عوامل مصباح یزدی در ماجرای امام مقوائی خبر میدهند.

سید حسن خمینی
منابع اطلاعاتی ما خبر از جلسه ای محرمانه در محلی سری در باغ لواسان با حضور سیدعلی خامنه ای و مشاورین مذهبی وابسته به مصباح یزدی میدهند.در این جلسه شکستن قداست ظاهری آیت الله خمینی در بین مردم،طلاب حوزوی،دولتمردان و...در دستور کار قرار گرفت . محمدتقی مصباح یزدی که مردی طرد شده از طرف آیت الله خمینی بود با دست اندازی به ترفند ساخت و استفاده از ماکت مقوائی خمینی که در زبان مردم به "امام مقوائی "مشهور شده در جهت نزول شان و جایگاه خمینی بین مردم گام برداشته است.البته این رشته سر دراز دارد و نیازمند اینست که نگاه اجمالی به کینه قدیمی وی از خمینی بپردازیم.

وی که اوایل انقلاب با توجه به فعالیتهایش در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بعد از پیروزی به جایگاه دلخواه نرسیده بود و بصورت متمادی از طرف خمینی بارها و بارها مورد بی مهری قرار گرفته بود. تصمیم به تشکیل مثلث قدرت گرفتند ...