این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۰ اسفند ۱, دوشنبه

فشاراطلاعات سپاه بر اصحاب رسانه در آستانه انتخابات

سپاه آنلاین: منابع سپاه آنلاین از احضار خبرنگاران به اطلاعات سپاه در آستانه انتخابات خبر میدهند.در حالی که کمتر از دو هفته به اتنخابات مجلس مانده است.اطلاعات سپاه در دایره پیگیری در تلاش است که با ترفند نخ نمای همیشگی خود یعنی پرونده سازی، خبرنگاران و روزنامه نگاران را تهدید و ارعاب کند. 

بنابراین با تلاش در جهت تحت فشار قرار دادن قشر ضعیف و شکننده اصحاب رسانه البته آنهم از نوع کاغذی تحریر قلمها را از همین حالا به سمت خواست حکومت سوق بدهد.آنان با احضار اصحاب رسانه از جمله ریز و درشت، بیطرف و طرفدار به اطلاعات منطقه زندگی آنان و طرح دعوی با داشتن شاکیان خصوصی سعی میکند با گرفتن تعهد و البته تهدید درجهت رونق بخشیدن انتخابات پیش روی و عدم شفاف سازی در مقوله رد صلاحیت شدن نمایندگان پیشین مجلس و تخلفات شورای نگهبان تلاش میکند.

خبرنگاران با ورود به بخش پیگیری اطلاعات سپاه با شاهدین و شاکیان خصوصی مواجه شدند البته همگی اظهار عدم شناخت کردند ولی پرونده هایی اعم از تصادف و نزاع خیابانی و کلاهبرداری برایشان تدارک دیده شده بود. بعضی هم که در برابر ماموران مقاومت کردند بازداشت شدند برخی هم که تطمیع شدند و البته بسیاری هم تسلیم خواسته ایشان شدند و با دادن تعهد آزاد شدند.باتوجه به اینکه دوسال پیش انجمن صنفی روزنامه نگاران به دستور قاضی مرتضوی تعطیل شد بیشتر روزنامه‌ها، نشریات یا بسته شده‌اند، یا زیر نظر سازمان‌ ارشاد اسلامی و غیره کار می‌کنند خبرنگاران و روزنامه نگاران داخلی مانند سایر کشورها از کمترین حقوق خود نظیر مصونیت سیاسی و اجتماعی در ایران برخوردار نیستند و عملا  فضای پویا و با نشاط  خبرنگاری در کشور ما مرده ....

قدرت د فاعی و لجستیکی نیروگاه اتمی نطنز ایران

سپاه آنلاین :امروز در نظر داریم که لرزه بر اندام دولت مردان جمهوری اسلامی بیاندازیم .بخشی از ارتباطات نیروگاه اتمی نطنز را بازگو میکنیم .سه بخش تکمیلی دیگر در راه است.

این پروژه شامل موارد زیر می شود و به صورت نیمه کامل می باشد.
1 - این نسخه تجهیزات  2 - اسلحه های دفایی  3 - نیروهاوتعداد کارمندان و پرسنل  4  - قدرت دفایی را تا حدودی نشان میدهد                                                
فهرست                                                                                          
1 - خاک ریز پنهان کننده دفایی                                                          
2 - قرارگیری توپ های 23 میلیمتری زمین به هوا در بیابانهای اطراف سایت
3 -  قرارگیری توپ های 23 میلیمتری واقع در محوطه سایت                                
4 -  قرارگیری توپ های 23 میلیمتری واقع در اطراف دیواره سایت             
5 - قرارگیری توپها در کوههای غربی سایت اتمی نطنز