این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۰ بهمن ۲۸, جمعه

سازماندهی قاچاق دارو در کشور

سپاه آنلاین:منابع سپاه آنلاین از قاچاق دارو در ایران و وارد کردن داروی تقلبی با برچسب های اصلی توسط تیم فردی به نام فرزاد نامور در تهران وکلان شهر ها خبر دادند .
اندر حکایت این خبر مواردی بدست آمده که بسیار تکان دهنده است .این اطلاعات هفته گذشته به دست آمده و تا امروز در دایره تحقیق و بررسی قرار داشته و این موارد را که در ادامه میخوانید پرده از جزئیات این جریان هدایت شده بر خواهد داشت.

پس از پی گیریهای همراهان ما در تهران، لابی تبادل گر داروها در موسسات دولتی وخصوصی وبازار سیاه دارو در کشور فردی با نام فرزاد نامور مسئول این امور شناخته شد.وطی پی گیری های بیشتر از همدستان او در این امر، اطلاعاتی به دست آمد وموارد زیر حوزه فعالیت آنها بوده است.

1.تهیه دارو از موسسات دولتی مانند آسایشگاهها و بیمارستانهای دولتی مربوط به بیماران خاص(هموفیلی _سرطانی و...)و وارد کردن این داروهای دولتی به بازار سیاه فروش دارو...