این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۰ بهمن ۲۰, پنجشنبه

فتوای جدید و پنهان خامنه ای در مورد نیروهای مسلح

سپاه آنلاین:منابع اطلاعاتی سپاه آنلاین مستقر در بیت رهبری خبر از ورود فتوای جدید و پنهانی سیدعلی خامنه ای میدهند.وی که همیشه در جریان پرسش و پاسخهای شنیده نشده فرمایشات داهیانه ای میفرمایند که به لحاظ جایگاه حقوقی و فقهی حکم فتوا را دارد یک حکم جدید را رقم زدند با این مضمون که"تماس بدنی برای مردان و زنان در نیروهای مسلح حین عملیات اشکالی ندارد و بلا مانع است"!این فتوا در نگاه اول بسیار مورد تمسخر و دور از ذهن است و در نوع خود اولین است ، تعجب آگاهان را برانگیخته است. البته این فتوا طبق نظریه ظهور و تفکر مهدویت دور از ذهن هم نیست .

چندی پیش نیروی انتظامی در جهت نمایش قدرت درون پایگاهی اقدام به برپایی نمایشگاهی در تهران کرد که در آن نیروهای نظامی برای عرض اندام پیش چشم همگان اقدام به انجام حرکات رزمی و نمایشی مختلط کردند که البته تماس بدنی هم جزو لاینفک این رزمایش بود. و هنوز یادمان نرفته بنام مبارزه با بدحجاب و طرح هایی در قالب گشت ارشاد که چه ظلمهایی در حق مردم روا نداشته اند!

طبق نظریه مهدویت که مدتی پیش به بحث راجع به این ایدئولوژی نشستیم وبعرض شما رساندیم که، حکومت اسلامی سراپا گوش بفرمان نظرات آقایان این تئوری هستند بنا بر این گذاشتند ....

جمهوری اسلامی در حال ساخت ماشه اتمی

محسن قمی
 سپاه آنلاین:منابع  اطلاعاتی سپاه آنلاین اخباری مبنی براین میدهند که حکومت اسلامی ایران نسبت به گذشته جدی تر به دست یابی به سلاح هسته ای فکر میکنند و شروع دوباره ای را از سر گرفته اند.مدت زیادی نیست که جنجال ها بر سر پرونده هسته ایران اوج گرفته است و بیشتر کشورهای دنیا در واکنش به قانون شکنی سران حکومت ایران در رابطه با پرونده هسته ای و عدم همکاری با آژانس بین المللی انرژی اتمی اقدام به تحریم های گسترده و وسیع کرده اند.در تازه ترین خبر بدست آمده شواهدی بدست رسیده که چند کارگاه ساخت ماشه بمب اتم راه اندازی و به ورطه فعالیت رسیده اند.مکان دقیق این کارگاه های مذکور و البته خطرناک درشهرستان مبارکه از توابع اصفهان میباشد.سرپرستی این کارگاه ها بنابر مدارک مستدل برعهده فردی با نام "احمد شیرانی" گذاشته شده است که تحت نظر حوزه توسعه کاربرد فناوری های پیشرفته فعالیت میکند مدت سه ماه است که به فعل رسیده است.

برای تولید بمب اتم ابزار بیشماری نیاز است که تعدادی چند را بر میشماریم:

یك منبع سوخت كه قابلیت شكافت یا همجوشی را داشته باشد.

دستگاهی كه همچون ماشه آغازگر واکنش شکافی باشد.....