این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۲ مهر ۱۶, سه‌شنبه

غلامرضا قانعی پور عامل سپاه قدس در ترکیه

سپاه آنلاین : ستاد مرکزی سپاه آنلاین در کشور ترکیه به شواهدی در مورد عاملین سپاه قدس برای به دام انداختن پناهجویان و فراریان از جمهوری اسلامی در این کشور دست یافت . یکی از شکنجه گران سپاه که در درگیری های سپاه با اعراب خوزستان و گرفتن زمین های آنها نقش ماثری را ایفا کرده است .

فردی به نام علامرضا قانعی پور صالحی عضو سپاه گلف اهواز در استان خوزستان که از یک سال و نیم  به عنوان مامور وزارت اطلاعات خود را شناسانده اما در اصل او فردی است از سپاه قدس که برای سلسله عملیاتی وارد این کشور شده است  و تحت عنوان پناهجو در ابتدا به سفارت های گوناگون کشورهای مختلف از جمله کنسولگری آمریکا در کشور ترکیه در شهر استامبول رفته و ادعاهای کذب زیادی را مطرح کرده که این سفارت در همان ابتدا با دانستن دروغ بودن این داده ها از سوی او ارتباط را با این فرد قطع کرده ؛ و این شخص بارهای بار به این سفارت مراجعه کرده ولی جوابی دریافت نکرد ،در نهایت خود را به کمیسریای عالی پناهندگان سازمان ملل رساند و تحت عنوان پناهجو در ترکیه ماند