این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۰ بهمن ۲۴, دوشنبه

احمدی نژاد گذشته وآینده

سپاه آنلاین: مقاله ویژه

محمود احمدی‌نژاد در ۶ آبان سال ۱۳۳۵ در بخش آرادان از توابع گرمسار در استان سمنان (استان های اصفهان، یزد و  سمنان از مهمترین استان های یهودی نشین ایران بدنیا آمد که در آن روستا یهودیان به ظاهر مسلمان شده (آنوسی ها) بسیاری هستند. محمود، که چهارمین فرزند خانواده‌ است، به همراه خانواده در سن یک سالگی از آن شهرستان به تهران آمده و ساکن تهران شدند.
او از زمان انقلاب از دانشجویان پیرو خط خمینی بود که در آن سالها بنا به اطلاعات رسیده در جریان اعدام های اوایل انقلاب نقش داشته است.

بنابر اطلاعات بدست آمده پدرمحمود احمدی‌ نژاد، در دوران کودکی وی نام خانوادگیشان را از «سبورجیان» به احمدی‌نژاد تغییر داده‌ است. مطابق لغت نامه دهخدا کلمه سبور (به عبری: סבור) واژه ای عبری است و به معنای تصور کننده، معتقد می باشد.
صفحه توضیحات شناسنامه احمدی نژاد

 روزنامه گاردین در سال 2005 و در همان دوره اول ریاست جمهوری احمدی نژاد، موضوع تغییر نام را از قول یکی از اقوام رئیس جمهور گفته است : “تغییر نام ترکیبی از دلایل اقتصادی و دینی ! را داشته است.” جالب است که این قوم و خویش رئیس جمهور که کازین اوست (پسر خاله یا عمو یا عمه یا دایی)  نامش شاه حسینی است (نامی اسلامی و دو آتشه)

در حقیقت این یهودیان(خاندان سبورجیان) از دهکده سده اصفهان هستند که حدود 100 سال پیش یهودیان این دهکده با فشار به ظاهر مسلمان می شوند. کلیمیان ایران قدیمی ترین قوم خارج از اسرائیل هستند که بعد از خراب شدن اولین معبد یا اولین خانه خدا یهودیان را از بابل به عنوان اسیر آوردند به ایران و در زمان داریوش که دومین خانه خدا (بیت المقدس) شروع به ساختن شد پادشاه ایران به یهودیان برای بازگشت به سرزمینشان کمک می کند، عده ای می روند و عده ای می مانند. عده ای که الان در ایران هستند همان کلیمیان 2600 سال پیش هستند.که در حال حاضر هموطنان ما هستند.
 احمدی نژاد برای پنهان کردن هویت یهودی اش و فریب افکار عمومی بعد از کودتا در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری با انداختن شال سبز به گردنش مدعی شد،من هم سید هستم چون مادرم سید است. اما تصویر ...