این وبلاگ به سفارش جمعی از نیروهای آزادیخواه در درون نیروهای مسلح ساخته شده است . هدف از ایجاد این وبلاگ به عرض رساندن اخبار و اتفاقات ،ملاقات ها،رخدادها،باج دادن ها و مذاکرات پنهان جمهوری ننگین اسلامی در بیت رهبری با به تعبیر نیروهای معترض درونی خانه عنکبوت است.این وبلاگ هیچگونه وابستگی به هیچ سازمان سیاسی وحزب وجنبشی ندارد ومستقل عمل می کند.

۱۳۹۰ بهمن ۱۰, دوشنبه

ترور نافرجام خامنه ای در عسلویه

سپاه آنلاین:منابع سپاه آنلاین خبر از سوء قصد به جان خامنه ای دادند.طبق گزارش ارسالی ترور نافرجام در سفر فروردین  ماه سال جاری رخ داده است که بدلیل حساس بودن ماجرا در جهت منع انعکاس آن خبرگزاریها از پوشش دهی آن منع شدند.  البته شرح ماوقع را ما در اینجا به اختصار بیان میکنیم.

در تاریخ هشتم فروردین ماه سال جاری آیت الله خامنه ای توسط هواپیمای شخصی خود تهران را به مقصد بندر عسلویه ترک کرد . در ابتدا ایشان تصمیم بر این داشتند طی مدت کوتاه (3روز) از فاز 2 و 3 و توسعه میدان گازی پارس جنوبی دیدن کنند وبنابر مصلحت امنیتی  بعد از مراجعت ایشان به پایتخت از دستاوردهای سفر مذبوردر رسانه ها رونمائی شود ولی با وجود تمهیدات اطلاعاتی و امنیتی بازهم قافیه باخت  و پرسنل مجموعه های یاد شده با توجه به رفت و آمد مشکوک  نیروهای تیپ ولی امر کمی قبلتر از حضور آیت الله خامنه ای و تعطیلی چند روزه و زیر نظر بودن خوابگاه ها از آمدن وی باخبر شدند.

در بازدید ماموران تیپ ولی امر از ساختمان های داخلی سایت در آشپزخانه واحد ترابری فاز 3 دو اسلحه کمری و دو بمب دستی کشف کردند .با اینکه تمامی پرسنل را از سایت به خوابگاه فرستاده بودند وخوابگاه تحت نظر بود آنها تنها محل اسلحه ها را تحت نظر نامحسوس گرفتند  .تا اینکه بعد از مدتی  یکی از کارگران سایت تحت پوشش نظافت با چرخ دستی وارد شد وهنگامیکه قصد داشت اسلحه ها و بمب دستی یاد شده را از مکان یاد شده خارج کند توسط  ماموران  حفاظت ولی امر دستگیر شد.

این اتفاق زمانی رخ داد که آیت الله خامنه ای  سه ساعت قبل از آن وارد محل توسعه میدان گازی پارس جنوبی شده بود وقرار بر آن بود که در مهمانسرای مدیران اسکان نماید.ولی به دلیل سهل انگاری و کم کاری ماموران حفاظت ولی امر در جهت  آماده سازی محل ورود و مکان استراحت وی و عدم تمهیدات رفاهی ایشان سفر سه روزه در 10 ساعت خلاصه شد و به سرعت به پایتخت برگشتند....